slajd
Z pewnością mamy maszynę,
której potrzebuje
Twoja firma
Więcej »
slajd
Doradzimy najlepsze rozwiązania
-służymy naszym
doświadczebniem
Więcej »
slajd
Każdą maszynę
dostosujemy do
potrzeb Twojej
produkcji
Więcej »
slajd
Zaadaptujemy także
Twoją firmę dla
potrzeb nowej
maszyny
Więcej »
slajd
Maszyny dostarczymy do Twojej
firmy, zamontujemy
i uruchomimy je
na miejscu
Więcej »
slajd
Odwiedź nas.
Wspólnie opracujemy
skuteczne
rozwiązanie
Więcej »
slajd
Twoje zadowolenie jest naszym
piorytetem
Więcej »
O firmie

O firmie

20.05.2015 07:51

Firma Drew-Technika już od ponad 10 lat dostarcza maszyny i technologie dla przemysłu drzewnego. Specjalizujemy się w zakresie dostarczania specjalistycznych maszyn przemysłowych, w szczególności dla sektora przemysłu meblarskiego oraz stolarki budowlanej. Atutem naszej oferty jest kompleksowa obsługa od pełnego doradztwa technologicznego przez remonty i dostosowanie maszyn i urządzeń do bieżącej produkcji. Dodatkowym atutem naszej oferty jest kompleksowa usługa serwisowa w zakresie remontów i przeglądów technicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne używane maszyny wiodących producentów. Dużą zaletą jest ich niski stopień pierwotnego zużycia, gdyż pozyskiwane są poprzez staranną ich selekcję głównie na rynkach skandynawskich. Niezależnie od tego faktu każda maszyna jest poddana procesowi przeglądu technicznego, który przygotowuje ją do procesu produkcji. Dzięki rozbudowanej bazie serwisowej mamy możliwości adaptacji i przebudowy maszyn dla optymalnego dostosowania dla potrzeb klienta.

Efekty naszej działalności zostały uznane na rynku krajowym m.in w postaci nagród na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz poprzez wiele artykułów o wdrożeniach w specjalistycznej prasie branżowej. Mamy na koncie wiele kompleksowych wdrożeń zarówno w sektorze obróbki właściwej jak i zagadnień lakiernictwa, odpylania oraz urządzania kompletnych ciągów technologicznych "pod klucz". Jedną z naszych specjalizacji jest również dostarczanie maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie oraz konfiguracja z nimi oprogramowania CAD/CAM dla potrzeb produkcji klienta.

W drodze rozwoju naszego przedsiębiorstwa wybudowaliśmy w 2015 roku na terenie "Vistula Park Przemysłowy Świecie" w Wielkim Konopacie k/Świecia halę wystawienniczo-remontową, która pozwoliła nam podwyższyć standardy obsługi naszych klientów.  Dużym atutem jest lokalizacja na skrzyżowaniu autostrady A1 oraz drogi S5.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą, jesteśmy do Państwa dyspozycji.