Używane maszyny do obróbki płyt, drewna i nie tylko

Jakimi wizjami najczęściej kierują się przedsiębiorcy myślący o rozwoju parku maszynowego w swoich zakładach? Używane czy nowe, nowe czy używane, a może używane po kapitalnym remoncie?

Opcji jest o wiele więcej, a wszystko zależy od kompetencji i możliwości jakie może zagwarantować firma, która chce przystąpić do udziału w torcie inwestycyjnym jako sprzedający. Moim zamysłem jest krótkie przedstawienie, że używane nie koniecznie oznacza gorsze, a kompetencje i odpowiedzialność za podejmowane decyzje niczym nie odbiegają od standardów renomowanych światowych koncernów, śmiem wręcz twierdzić, że czas reakcji na potrzebę klienta jest o wiele sprawniejszy.  Otóż na tych kilka pytań postaram się odpowiedzieć, przedstawić w krótkiej prezentacji Drew-Technika, mam nadzieje że ten krótki artykuł pozwoli w podjęciu strategicznej decyzji w zakresie inwestycji maszynowej.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE

Drew-Technika ma status zakładu produkcyjnego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie według wskazań i potrzeb jakich klient od nas oczekuje. Stawiamy na profesjonalizm i fachową oraz kompetentna obsługę. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży, naprawach, serwisie i skupie maszyn z rynków skandynawskich. Warsztat remontowy i mocna grupa mechaników oraz automatyków pozwala na przeprowadzanie kapitalnych remontów zarówno obrabiarek numerycznych jaki maszyn stolarskich konwencjonalnych. Obsługa klienta nie sprowadza się tylko do samej sprzedaży. Obrabiarka przechodzi trudny, żmudny i dość skomplikowany proces. W początkowym etapie maszyna przechodzi proces demontażu, zabezpieczona na czas transportu przez naszych specjalistów maszyna ładowana jest na ciężarówkę. Rozładunek w siedzibie firmy odbywa się pod nadzorem pracowników Drew-Technika. Po po przeglądzie urządzenie poddajemy operacji oczyszczenia za pomocą suchego lodu – tzw lodowanie. Jednym z kolejnych etapów jest uruchomienie w formie testu elektroniki, automatyki, pneumatyki, elektro-motoryki (w przypadku uszkodzeń wymieniamy na nowe podzespoły marek perske, fanuc, SCM, Biesse, HOMAG, BUSELATTO, CMS, WEINIG….).

Jedną z podstawowych zasad jakie przyjęliśmy to obowiązkowe spotkanie z klientem i wysłuchanie jego potrzeb, ale również wizyta klienta w naszym zakładzie oraz uruchomienie maszyny i wspólne przeprowadzenie prób technologicznych. Przy smacznej kawie i ciastku omawiamy szczegóły techniczne i zakres obowiązującej umowy. Przed samym załadunkiem przeprowadzamy proces zabezpieczenia maszyny przez Drew-Technika, zabezpieczamy technicznie oraz kontrolujemy załadunek i rozładunek maszyny. Po osadzeniu obrabiarki we wskazanym miejscu na terenie zakładu produkcyjnego zaczyna się proces instalacji obrabiarki – poziomowanie, kotwienie, podłączenie mediów. Kolejnym etapem jest uruchomienie maszyny oraz obowiązkowe szkolenie pracowników przez ekipę inżynierów automatyków z Drew-Technika.

team_drew

GWARANCJE

Po tych wszystkich zabiegach operatorzy pozostają w nieodpłatnym kontakcie telefonicznym z naszym pionem serwisowym. W standardzie Drew-Technika jest pomoc w organizowaniu finansowania przeznaczonego na zakup maszyn w formie leasingów. Pamiętajmy o fakcie, że każda maszyna, która wychodzi spod naszej „ręki” otrzymuje od nas minimalnie trzy miesięczna gwarancję z możliwością przedłużenia do 1 roku. Dla klientów z którymi nawiązaliśmy współpracę wprowadziliśmy zasadę tzw pierwszeństwa w dostępie do świadczonych przez nas usług serwisowych, chcemy w ten sposób budować i rozwijać dobre relacje z tymi którzy nam zaufali.

Powyższymi argumentami chciałem przedstawić w pigułce spektrum działań jakie podejmujemy aby zapewnić w pełni zadowolenie klienta nie tylko w zakresie zakupu samego urządzenia ale również z kontaktu i współpracy jaka się nawiązuje, błyskawicznej reakcji na potrzeby klienta, szybkiego czasu realizacji zleceń, poziomu obsługi oraz opieki serwisowej jaką otaczamy naszych Partnerów.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.